Ergani Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Abdulselam ÖZTÜRK 15 Temmuz Şehidi Askeri ÇOBAN'ın ailesini ziyaret etti
Ergani Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Abdulselam ÖZTÜRK 15 Temmuz Şehidi Askeri ÇOBAN'ın ailesini ziyaret etti
Tarih : 14-07-2020 65 defa incelendi

Ergani Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Sn. Abdulselam ÖZTÜRK ve beraberindeki heyet 15 Temmuz şehidi Askeri ÇOBAN’ ın ailesini ziyaret etti.

Şehit Askeri ÇOBAN’ ın babası Mehmet ÇOBAN ve yakınları ile karşılanan Ergani Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Sn. Abdulselam ÖZTÜRK şehit yakınlarına taziyelerini iletti. Okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından, tüm şehitlerimiz için dua edildi.

Ergani Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Sn. Abdulselam ÖZTÜRK, “Bugün bu topraklar üzerinde rahat nefes alıyor ve huzur içinde yaşıyorsak bu kahraman şehitlerimiz sayesindedir. 15 Temmuz günü darbe girişiminde bulunan hainlere karşı Türk Devleti ve Milleti uğruna hayatını kaybeden 251 şehidimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlık sıhhat diliyorum. Şehitlerimizin bize emaneti olan kıymetli ailelerine büyük bir minnet borçluyuz, tüm imkanlarımızla her daim yanlarında olacağız.” dedi.

Ziyaret sonrasında Kaymakam ÖZTÜRK, şehit Askeri ÇOBAN’ ın evinin bulunduğu mahallede kendisini bekleyen vatandaşlarla sosyal mesafe uyumu çerçevesinde sohbet etti.