7 ADET YENİ İŞ MAKİNESİ HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULDU

 7 ADET YENİ İŞ MAKİNESİ HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULDU

Ergani Belediyesi, araç filosuna 7 adet iş makinesi daha ekledi. 6360 Sayılı Büyükşehir Yasası ile hizmet alanı genişleyen Ergani Belediyesi, halka daha iyi, hızlı ve etkin bir hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan araçlarla, ilçemizdeki temizlik, kar ve üstyapıya ilişkin sorunların kökten çözülmesi hedeflenmektedir. Alınan araçlar;

 2 adet 7 m³  Yol Süpürme Aracı, 1 adet 25 m³  Su Arazöz Aracı, 1 adet 13+1.5 Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Aracı, 1 adet 16+1 Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Aracı, 1 adet Kar Küreme, 1 adet Tuzlama Aracı olmak üzere 7 araç halkımızın hizmetine girmiştir.

 

Temizlik İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz yıl 50 adet 800 litrelik sıcak daldırma galvanizli çöp konteyneri  ile 5 Adet yer altı çöp konteyneri satın alarak ilçemizde ihtiyaç duyulan yerlere yerleştirdi. Daha önce 80 İşçi, 9 adet Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu, 1 adet Yol Süpürme Kamyonu, 1 adet Açık Kasa Kamyonet, 1 adet Çöp Konteyneri Yıkama Aracı, 2 adet Mini Yol Süpürme Aracı, 5 adet Yaprak Toplama Aracı, 20 Süpürgeci ile 2 vardiya şeklinde çalışmalarını ilçenin dört bir yanında kesintisiz sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni alınan araçlarla birlikte ilçenin genel temizlik çalışmalarını üst seviyede sürdürerek, halkımızın yaşam koşullarını daha modern ve sağlıklı duruma getirecektir.

Hızlı Menü

güncel haber
dövüş oyunları
çin takvimi